Strona główna » Witajcie po generalnym remoncie!

Witajcie po generalnym remoncie!

Autor: Administrator
732 odsłon

Jak zapewne zauważyliście – mowa tu o Was, naszych „starych” czytelnikach. Zmieniliśmy dosłownie wszystko, zaczynając na nazwie, a na utworzeniu kanału na YouTube oraz stronie internetowej kończąc.

Zdecydowaliśmy się na tę przebudowę z dwóch powodów: pierwszym powodem było używanie logo oraz nazwy SpaceX, co niekoniecznie dawało nam możliwości w sferze marketingu czy nawiązywania współprac, drugim powodem była chęć stworzenia „własnej marki” oraz tym samym rozszerzenie naszych treści na inne sekcje przemysłu kosmicznego, a nie tylko opierające się na firmie SpaceX.

Mamy nowy kanał na YouTube, gdzie będą pojawiać się różne ciekawe serie oraz wydarzenia „na żywo”. Zapraszamy bardzo serdecznie do pozostawiania subskrypcji, aby nie przegapić żadnego z materiałów.

Jako zespół będziemy teraz dość intensywnie dbać o naszą stronę, teraz najnowsze nowinki znajdziecie właśnie tutaj, strona na Facebooku będzie służyć nam do linkowania artykułów z bloga.
Dodajcie nas do zakładek i obserwujcie uważnie, aby nie przegapić żadnych nowości 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół SpaceNext.
(Dawniej SpaceX Details)

Również mogą Ci się spodobać

Umieść komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić korzystanie z naszego portalu. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli tylko chcesz. Akceptuj Czytaj więcej