Strona główna » Witajcie po generalnym remoncie!

Witajcie po generalnym remoncie!

Autor: Administrator
329 odsłon

Jak zapewne zauważyliście – mowa tu o Was, naszych „starych” czytelnikach. Zmieniliśmy dosłownie wszystko, zaczynając na nazwie, a na utworzeniu kanału na YouTube oraz stronie internetowej kończąc.

Zdecydowaliśmy się na tę przebudowę z dwóch powodów: pierwszym powodem było używanie logo oraz nazwy SpaceX, co niekoniecznie dawało nam możliwości w sferze marketingu czy nawiązywania współprac, drugim powodem była chęć stworzenia „własnej marki” oraz tym samym rozszerzenie naszych treści na inne sekcje przemysłu kosmicznego, a nie tylko opierające się na firmie SpaceX.

Mamy nowy kanał na YouTube, gdzie będą pojawiać się różne ciekawe serie oraz wydarzenia „na żywo”. Zapraszamy bardzo serdecznie do pozostawiania subskrypcji, aby nie przegapić żadnego z materiałów.

Jako zespół będziemy teraz dość intensywnie dbać o naszą stronę, teraz najnowsze nowinki znajdziecie właśnie tutaj, strona na Facebooku będzie służyć nam do linkowania artykułów z bloga.
Dodajcie nas do zakładek i obserwujcie uważnie, aby nie przegapić żadnych nowości 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół SpaceNext.
(Dawniej SpaceX Details)

Również mogą Ci się spodobać

3 komentarze

Alistarias 22 września, 2020 - 07:10

Witam serdecznie. Od dziecka spoglądałem w niebo i nawet chciałem być jak Jurij Gagarin albo Armstrong czyli kosmonautą, ale życie niestety inaczej mnie pokierowało.
Cieszy mnie fakt powstania takiej strony bo to powrót do marzeń.
Mam jedno pytanie, czy również będą informacje o Polskich krokach w zdobyciu przestrzeni kosmicznej?
Gdzieś kiedyś coś tam czytałem na ten temat, ale wiecie jak to jest z człowiekiem, który ma już swoje lata i nie za bardzo czas by szukać w czeluściach internetu.
Pozdrawiam redakcję, czytelników i czekam na informacje o powrocie do wyścigu zdobywania kosmosu. Bo rywalizacja jest najlepszym napędem kosmicznym.

Odpowiedź
blackuGT 22 września, 2020 - 10:45

Będziemy publikować niezależnie od firmy czy kraju. Ważne, że o inżynierii kosmicznej!

Odpowiedź
POGGERS 22 września, 2020 - 11:40

No ogólnie pog stronka

Odpowiedź

Umieść komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić korzystanie z naszego portalu. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli tylko chcesz. Akceptuj Czytaj więcej