Strona główna » Działamy dalej!

Działamy dalej!

Autor: Administrator
2,4K odsłon

W ostatnich dniach przeszliśmy przez wiele gruntownych zmian. Na pewno każdy z Was zauważył zniknięcie logo na naszych portalach oraz informację na Facebook’u. Strona internetowa została tymczasowo zamknięta a kanał na YouTube pozbawiony naszego patronatu. Wydarzyło się wiele, lecz teraz ponownie zwarliśmy nasze szeregi. Pragniemy Was poinformować, że projekt ma się dobrze i jest kontynuowany oraz dalej rozwijany!

Od samego początku SpaceNext jest nastawiony na edukację i krzewienie wiedzy o inżynierii kosmicznej. Publikujemy artykuły na stronie internetowej oraz platformie Facebook. Mieliśmy również kanał YouTube, gdzie prowadziliśmy liczne transmisje na żywo z testów oraz startów systemu rakietowego Starship. Komentowaliśmy tam również inne wydarzenia kosmiczne.

Kanał prowadzony był przez jedną osobę, która skupiała się tylko na nim i tutaj w pewnym momencie powstał między nami dysonans co do dalszego rozwoju SpaceNext.

Nikt z reszty zespołu nie tworzył tam żadnych treści, uczestniczyliśmy jedynie w transmisjach live, wspomagając je merytorycznym komentarzem. Wobec tego postanowiliśmy, że najlepiej będzie przekazać kanał osobie, która włożyła w niego najwięcej pracy a oba byty rozdzielić.

Już niebawem wracamy z nowym logiem, skupieni na tworzeniu inżynieryjnych treści, zresztą jak zawsze 🙂 Nawiązaliśmy współpracę z wybranymi uczelniami, organizacjami studenckimi oraz szkołami na terenie całego kraju.

Tylko w tym miesiącu pojawią się artykuły o sondach badających bliźniaczkę Ziemi, o historii SpaceX oraz seria wywiadów z przedstawicielem polskiego sektora kosmicznego.

Cieszymy się że mimo tych drobnych komplikacji jesteście nadal z nami!

Zespół SpaceNext

Również mogą Ci się spodobać

Umieść komentarz

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić korzystanie z naszego portalu. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli tylko chcesz. Akceptuj Czytaj więcej